Keputusan Pertandingan Gimnastik MAG 15.1.2012

 

KEPUTUSAN PERTANDINGAN GIMNASTIK
15.1.2012
KATEGORI : LELAKI
 
FLOOR
No. Gymnast States/Club D Score Max E E 1 E 2 E 3 E 4 E 5 E 6 Average Neutral Final Score RK
  Name     Score               Deduction    
1 Low Jia He Gym Fun 3.3 10.0 2.7 2.7 2.8 2.8     2.750   10.550 8
2 Chau Jern Rong Pelapis National 3.5 10.0 1.8 2.0 1.8 1.7     1.800   11.700 6
3 Benjamin Cheong Kok Kong Pelapis National 3.0 6.0 1.4 1.3 1.4 1.3     1.350   7.650 10
4 Daniel Iskandar Richard Senior National 4.5 10.0 1.9 2.0 1.8 1.8     1.850 0.5 12.150 4
5 Gan gang Wen Gym Fun 3.2 10.0 1.2 1.3 1.3 1.7     1.300   11.900 5
6 Muhannad Amirudin b. Sobari Selangor Pelapis                        
7 Lim Xiu Xue Selangor Pelapis 3.2 10.0 1.6 1.6 1.6 1.6     1.600 0.1 11.500 7
8 Choo Yinn Haur Selangor Pelapis 4.1 10.0 1.6 1.5 1.7 1.7     1.650   12.450 2
9 Tan Fu Jie Gym Fun 3.7 10.0 1.2 1.3 1.2 1.4     1.250   12.450 1
10 Michael Thomas Philip Shu Mun 3.5 10.0 1.3 1.2 1.4 1.1     1.250 0.1 12.150 3
11 Chim Ai Di Selangor Pelapis 3.1 6.0 1.3 1.3 1.3 1.4     1.300   7.800 9
 
POMMEL HORSE
No. Gymnast States/Club D Score Max E E 1 E 2 E 3 E 4 E 5 E 6 Average Neutral Final Score RK
  Name     Score               Deduction    
1 Chau Jern Rong Pelapis National 3.1 10.0 1.9 1.6 1.6 1.8     1.700   11.400 3
2 Benjamin Cheong Kok Kong Pelapis National 1.3 2.0 2.5 2.5 2.5 2.5     2.500   0.800 9
3 Daniel Iskandar Richard Senior National 4.7 10.0 2.8 2.6 2.7 2.6     2.750   11.950 2
4 Gan gang Wen Gym Fun 2.8 10.0 2.5 2.3 2.5 2.6     2.500   10.300 6
5 Muhannad Amirudin b. Sobari Selangor Pelapis                        
6 Low Jia He Gym Fun 1.7 6.0 3.3 2.1 3.4 3.3     3.300   4.400 8
7 Choo Yinn Haur Selangor Pelapis 4.2 10.0 3.5 3.2 3.8 3.5     3.500   10.700 5
8 Tan Fu Jie Gym Fun 4.4 10.0 1.5 1.6 1.4 1.7     1.550   12.850 1
9 Michael Thomas Philip Shu Mun 3.3 10.0 4.0 4.0 4.0 4.0     4.000   9.300 7
10 Chim Ai Di Selangor Pelapis 3.2 10.0 2.5 2.4 2.3 2.3     2.350   10.850 4
11 Lim Xiu Xue Selangor Pelapis 1.4 2.0 3.0 3.2 3.0 3.4     3.100   0.300 10
 
RINGS
No. Gymnast States/Club D Score Max E E 1 E 2 E 3 E 4 E 5 E 6 Average Neutral Final Score RK
  Name     Score               Deduction    
1 Benjamin Cheong Kok Kong Pelapis National 1.7 10.0 0.9 1.0 1.0 0.9     0.950   10.750 5
2 Daniel Iskandar Richard Senior National 2.3 10.0 1.2 1.2 1.5 1.2     1.200   11.100 3
3 Gan gang Wen Gym Fun 2.1 10.0 1.6 1.7 1.6 1.5     1.600   10.500 7
4 Muhannad Amirudin b. Sobari Selangor Pelapis                        
5 Low Jia He Gym Fun 2.0 6.0 1.8 2.0 1.9 1.8     1.850   6.150 9
6 Chau Jern Rong Pelapis National 2.3 10.0 1.0 1.0 1.0 1.0     1.000   11.300 1
7 Tan Fu Jie Gym Fun 2.3 10.0 1.4 1.4 1.4 1.5     1.400   10.900 4
8 Michael Thomas Philip Shu Mun 2.1 10.0 1.4 1.5 1.4 1.5     1.450   10.650 6
9 Chim Ai Di Selangor Pelapis 2.0 6.0 1.0 1.1 0.9 0.9     0.950   7.050 8
10 Lim Xiu Xue Selangor Pelapis 1.5 5.0 1.3 1.2 1.2 1.1     1.200   5.300 10
11 Choo Yinn Haur Selangor Pelapis 2.4 10.0 1.2 1.4 1.1 1.0     1.175   11.225 2
 
VAULTING
No. Gymnast States/Club D Score Max E E 1 E 2 E 3 E 4 E 5 E 6 Average Neutral Final Score RK
  Name     Score               Deduction    
1 Daniel Iskandar Richard Senior National 6.3 10.0 1.0 1.3 1.2 1.3     1.250 0.3 14.750 1
2 Gan gang Wen Gym Fun 3.4 10.0 1.6 1.5 1.5 1.3     1.500   11.900 8
3 Muhannad Amirudin b. Sobari Selangor Pelapis                        
4 Low Jia He Gym Fun 3.0 10.0 1.2 1.1 1.2 1.0     1.150   11.850 9
5 Chau Jern Rong Pelapis National 4.0 10.0 1.1 1.2 1.4 1.2     1.200   12.800 3
6 Benjamin Cheong Kok Kong Pelapis National 3.4 10.0 2.7 2.6 2.5 2.6     2.600   10.800 10
7 Michael Thomas Philip Shu Mun 4.0 10.0 1.2 1.1 0.9 1.0     1.050   12.950 2
8 Chim Ai Di Selangor Pelapis 4.0 10.0 1.7 1.6 1.7 1.5     1.650   12.350 7
9 Lim Xiu Xue Selangor Pelapis 3.8 10.0 1.3 1.4 1.5 1.4     1.400   12.400 5
10 Choo Yinn Haur Selangor Pelapis 4.6 10.0 2.0 1.9 1.8 1.8     1.850   12.750 4
11 Tan Fu Jie Gym Fun 3.8 10.0 1.4 1.4 1.4 1.4     1.400   12.400 6
 
PARALLEL BARS
No. Gymnast States/Club D Score Max E E 1 E 2 E 3 E 4 E 5 E 6 Average Neutral Final Score RK
  Name     Score               Deduction    
1 Gan gang Wen Gym Fun 2.7 6.0 1.7 1.7 1.5 1.8     1.700   7.000 7
2 Muhannad Amirudin b. Sobari Selangor Pelapis                        
3 Low Jia He Gym Fun 2.7 6.0 2.4 2.5 2.5 2.3     2.450   6.250 8
4 Chau Jern Rong Pelapis National 3.3 10.0 1.5 1.6 1.6 1.7     1.600   11.700 2
5 Benjamin Cheong Kok Kong Pelapis National 1.6 5.0 1.5 1.6 1.6 1.5     1.550   5.050 9
6 Daniel Iskandar Richard Senior National 3.9 10.0 1.7 1.7 1.7 1.5     1.700   12.200 1
7 Chim Ai Di Selangor Pelapis 2.7 6.0 1.5 1.5 1.5 1.5     1.500   7.200 6
8 Lim Xiu Xue Selangor Pelapis 1.5 5.0 2.3 2.5 2.3 2.4     2.350   4.150 10
9 Choo Yinn Haur Selangor Pelapis 3.8 10.0 2.5 2.5 2.5 2.4     2.500   11.300 5
10 Tan Fu Jie Gym Fun 3.2 10.0 1.7 1.7 1.7 1.7     1.700   11.500 3
11 Michael Thomas Philip Shu Mun 2.9 10.0 1.6 1.6 1.6 1.5     1.600   11.300 4

HIGH BAR
No. Gymnast States/Club D Score Max E E 1 E 2 E 3 E 4 E 5 E 6 Average Neutral Final Score RK
  Name     Score               Deduction    
1 Muhannad Amirudin b. Sobari Selangor Pelapis                        
2 Low Jia He Gym Fun 0.600 2.000 2.000 2.000 2.000 1.500     2.000   0.600  
3 Chau Jern Rong Pelapis National 3.200 10.000 2.400 2.500 2.800 2.500     2.500   10.700 4
4 Benjamin Cheong Kok Kong Pelapis National 0.800 2.000 1.500 1.400 1.400 1.200     1.400   1.400 7
5 Daniel Iskandar Richard Senior National 3.400 10.000 1.700 1.400 1.500 1.800     1.600   11.800 1
6 Gan gang Wen Gym Fun 0.600 2.000 1.500 1.100 1.300 1.200     1.250   1.350 8
7 Lim Xiu Xue Selangor Pelapis 0.100 2.000 2.100 2.100 2.100 2.100     2.100   0.000 9
8 Choo Yinn Haur Selangor Pelapis 3.400 10.000 2.500 2.400 2.500 2.600     2.500   10.900 3
9 Tan Fu Jie Gym Fun 3.500 10.000 2.300 2.400 2.400 2.300     2.350   11.150 2
10 Michael Thomas Philip Shu Mun 1.500 5.000 1.500 1.500 1.400 1.600     1.500   5.000 5
11 Chim Ai Di Selangor Pelapis 0.600 2.000 1.000 1.000 0.900 1.000     1.000   1.600 6
 
 
ALL ROUNDS
No. Gymnast States/Club FX PH RI VA PB HB Total RK
  Name                
1 Daniel Iskandar Richard Senior National 12.150 11.950 11.100 14.750 12.200 11.800 73.950 1
2 Gan gang Wen Gym Fun 11.900 10.300 10.500 11.900 7.000 1.350 52.950 6
3 Choo Yinn Haur Selangor Pelapis 12.450 10.700 11.250 12.750 11.300 10.900 69.350 4
4 Muhannad Amirudin b. Sobari Selangor Pelapis                
5 Michael Thomas Philip Shu Mun 12.150 9.300 10.650 12.950 11.300 5.000 61.350 5
6 Lim Xiu Xue Selangor Pelapis 11.500 0.300 5.300 12.400 4.150 0.000 33.650 10
7 Tan Fu Jie Gym Fun 12.450 12.750 10.900 12.400 11.500 11.150 71.150 2
8 Chim Ai Di Selangor Pelapis 7.800 10.850 7.050 12.350 7.200 1.600 46.850 7
9 Low Jia He Gym Fun 10.550 4.400 6.150 11.850 6.250 0.600 39.800 8
10 Chau Jern Rong Pelapis National 11.700 11.400 11.300 12.800 11.700 10.700 69.600 3
11 Benjamin Cheong Kok Kong Pelapis National 7.650 0.800 11.100 10.800 5.050 1.400 36.800 9

Pertanyaan

Sebarang pertanyaan, cadangan, maklumbalas dan aduan berkaitan, sila hubungi Unit Korporat, di talian 03 - 5519 6380 / 03 - 5510 9063

Tentang Kami

Sebarang urusan rasmi, sila berkunjung ke :

Aras 3, Carlton Hotel Holidays & Suites, No.1, Persiaran Akuatik, Jalan Aerobik 13/43, Seksyen 13, 40100 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan, MALAYSIA.

Tel : +603 - 5519 6380 / 5510 9063

Fax : +603 - 5510 1377

Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web : www.msnselangor.gov.my

Koordinat : 3.075382, 101.537138

Ikuti Kami

Statistik Pengunjung

3 9 1 2 0 0 6
Hari Ini
Kelmarin
Minggu Ini
Minggu Lepas
Bulan Ini
Bulan Lepas
Keseluruhan
156
424
156
2568158
13103
18346
3912006
Alamat IP: 54.167.184.64
Waktu Pelayan: 20-02-2017 02:51:32